Başkan Çolakbayrakdar, "ruhsatlar Ekim’de hazır"

Başkan Çolakbayrakdar, "ruhsatlar Ekim’de hazır"

Yeni Planlı Alanlar İmar Yönetmeliği'nin 3 Temmuz Tarihinde resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girmesinin ardından Kocasinan Belediyesi İmar Müdürlüğü...

Yeni Planlı Alanlar İmar Yönetmeliği'nin 3 Temmuz Tarihinde resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girmesinin ardından Kocasinan Belediyesi İmar Müdürlüğü ekipleri akşam mesailerine devam ediyor. Akşam mesaisindeki memurları odalarında ziyaret eden Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, yapılan çalışmalar sayesinde Kocasinan Belediyesi'nde evrakı olan yatırımcıların ruhsatlarını Ekim ayı başında teslim alabileceklerini söyledi.

Başkan Çolakbayrakdar, planlı alanlar imar değişikliği nedeniyle bir süredir yoğun şekilde çalışan İmar Müdürlüğü çalışanlarını akşam mesaisinde ziyaret etti. Serviste çalışan mimar, mühendis ve proje kontrollerinden çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Çolakbayrakdar, "Ekim ayı başı itibarı ile Planlı Alanlar İmar Yönetmeliği yürürlüğe girecek. Bu nedenle İmar Müdürlüğünde görevli arkadaşlar normal mesailerinin dışında da projeleri zamanında yetiştirebilmek adına özverili şekilde çalışıyorlar. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ay sonuna kadar elimizde bulunan ve bize zamanında gelmiş olan projeler kontrol edilerek ruhsat işlemleri yapılacak. Vatandaşlarımızın mağduriyete uğramaması için gayret sarf ediyoruz." dedi.

Başkan Çolakbayrakdar sözlerini "Kocasinan Belediyesi'nden ruhsat bekleyen yatırımcı ve müteahhitler evraklarını Ekim ayı başı itibarı ile alabilecekler" diyerek tamamladı.

Başkan Çolakbayrakdar, "ruhsatlar Ekim’de hazır"

Başkan Çolakbayrakdar, "ruhsatlar Ekim’de hazır"

İHA

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.