Güzel Köylü 43. Bölüm Fragmanı

Güzel Köylü 43. Bölüm Fragmanı

Güzel Köylü 43. Bölüm; Kaan ve Kamuran işbirliği yapıyor. Cemal'in Gül'le ilişkisinin devam ettiği şüphesi Sultanana ve Kaan'da yoğun bir şekilde devam etmektedir. Kaan bunun için her şeyi göze alır ve Kamuran'la işbirliği yaparak Gül ve Cemal'i takip et

Güzel Köylü 43. Bölüm; Kamuran başta bunu kabul etmek istemez ancak Kaan'ın yalvarmaları neticesinde kabul eder. Kaan'ın Kamuran'a yalvarmalarını duyan Dudu bu yalvarmaları aşk yalvarmaları olarak algılayınca,  köydekilere farklı  aktarır ve  Kaan ile Kamuran arasında  bir ilişki olduğu şüphesi kesinlik kazanır. 

Kaan bütün bunlarla uğraşırken beklenmedik bir süprizle  karşılaşacağından habersiz  Gül ve Cemal'i takip etmeye  devam eder.

Kamuran’ın “hayır” cevabı köyde şok etkisi yaratıyor! Kamuran'ın nikahta"hayır" demesi herkesin üzerinde bir şok etkisi yapatır. Kimse Kamuran'ın Cemal'e neden hayır dediğini anlamaz. Kamuran'ın nikahta hayır demesinin nedeninin Gül olduğunu sadece Cemal, Niyazi, Gül ve Kamuran bilmektedir.  Herkes bu konuda bir fikir yürütür ve sonunda Kamuran'ın başka birisini sevdiği konusunda hemfikir olurlar.  Üstelik bu kişinin Kaan olacağı konusunda da fikir birliğine varırlar. Kaan Kamuran için oldukça iyi bir kısmet olduğundan herkes tarafından destek görür. 

Gül ve Cemal nikah hazırlığında! Kamuran'ın nikahta "hayır" demesi Gül ve Cemal'e zaman kazandırmıştır. Kendi nikahları için hazırlıklara hız veren Cemal ve Gül'ün hesap etmedikleri bir şey vardır. Sultanana ve Kaan  Gül ve Cemal'in hala görüştüğünü düşünmektedir. Ve bunu ispat etmek için de Kaan, Gül ve Cemal'in peşine takılır.  

Cemal ve Gül ise herşeyden habersiz  aşklarını yaşamaya devam etmektedir. Kendilerini bekleyen tehlikenin farkında değillerdir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.