İronsource, Türkiye’deki Faaliyetlerini Genişletiyor

İronsource, Türkiye’deki Faaliyetlerini Genişletiyor

ironSource yerli geliştiricilerin sürdürülebilir bir şekilde büyümesi ve işlerini ölçekleyebilmeleri için yeni ofisi ve öncü büyüme platformu ile desteğini artırıyor.

ironSource yerli geliştiricilerin sürdürülebilir bir şekilde büyümesi ve işlerini ölçekleyebilmeleri için yeni ofisi ve öncü büyüme platformu ile desteğini artırıyor.

Uygulama ekonomisine yönelik öncü büyüme platformu ironSource (NYSE:IS), İstanbul, Türkiye’de faaliyetlerini genişlettiğini duyurdu. Türkiye operasyonu, AdColony’de global iş geliştirme ekiplerinin yöneticiliğini yapmış, mobil alandaki çok yönlü deneyimi ve başarı hikayesini beraberinde getiren Aykut Baştürk tarafından yönetiliyor. Baştürk, her geçen gün sayıları artan oyun geliştiricilerinin alanında en iyi uygulamalar yapmaları için gereken içgörüyü, bilgi ve birikimi sağlayıp; oyun geliştiricileri ile yakından çalışarak sürdürülebilir bir şekilde işlerini büyütmeleri için gereken desteği sunuyor olacak.

Mobil Oyun Piyasası Dev Yükseliş Yaşadı

ironSource Türkiye yöneticisi, Aykut Baştürk, “Türk mobil oyun geliştirme piyasası geçtiğimiz 3 yıl içinde dev bir yükseliş yaşadı ve bu başarı hikayesinin içerisinde yer almak, ekosistemin büyümesine tanıklık etmek heyecan verici.” diyor. “Türk geliştiricileri topluluğumuz ile derin, uzun vadeli ortaklıklar kurmak, onlara ironSource’un uygulama ve oyun geliştirici ihtiyaçlarına yönelik zengin bilgi ve deneyimimizi aktarmak, ve Türk geliştiricilerinin başarılı işletmelere dönüşmelerine destek olmayı amaçlıyorum.”

Güçlü Destek Gördük

ironSource, Unico, Rollic Games ve Good Job Games gibi şirketlerle uzun süredir kurduğu başarılı işbirlikleri ile uzun yıllardır Türkiye pazarında aktif rol oynamaktadır. Baştürk’ün ironSource ekiplerine desteği sayesinde, şirket yerel geliştiriciler ile yakından çalışarak, geliştiricilerin uzun vadeli büyüme hedeflerine odaklanmasını sağlayacaktır. Unico’nun kurucusu Erkay Uzun, “Ortaklığımızın başlangıcından bu yana “Monetization & UA” aktivitelerimizde her bakımdan ironSource ekibinden güçlü destek gördük. Ekipleri, çok yüksek dönüşüm oranları ile oynanabilir reklamlar oluşturarak kreatif yorgunluğun üstesinden gelmemize yardımcı oldu, çok daha kesin bir çalışma yöntemi olan ROAS optimize edici araçlarını kullanma konusunda bize rehberlik ettiler ve “bidding’in” bizim oyunlarımız için doğru seçenek olup olmadığını tanımlayabilmemiz amacıyla A/B testleri oluşturabilmemize yardımcı oldular. Yolun her adımında destek ve rehberlikle yanımızda olan ekipleriyle çok daha uzun yıllar ortaklığa devam etmeyi iple çekiyoruz” dedi.

Şirket, Türkiye’de bir web seminerine ev sahipliği yaparak “in-app bidding” hakkındaki teknik bilgisini paylaştı ve oyun topluluğu ile işbirliğini genişleterek daha fazla etkinliğin gerçekleşmesini planlanıyor. Ayrıca, şirket, son zamanlarda, ironSource uzmanları tarafından ücretsiz olarak oyun geliştiricilerine yönelik her konuda ustalık dersleri sunan ironSource Akademi’yi de piyasaya sürdü.

ironSource Hakkında

ironSource, mobil içerik oluşturucularının uygulama ekonomisinde başarılı olabilmesini sağlayan öncü bir büyüme platformudur. Uygulama geliştiricileri, uygulamalarını başarılı, ölçeklendirilebilir işletmelere dönüştürmek amacıyla ironSource platformunu kullanarak büyümelerine ve kaliteli kullanıcılar edinmelerine, içeriği paraya dönüştürmelerine ve işletme performansını daha fazla genel büyümeyi destekleyecek şekilde analiz edip iyileştirmelerine yardımcı olan kapsamlı bir platform çözümü sunmaktadır. ironSource platformu, aynı zamanda, telekom operatörlerini, kullanıcıları cihazın yaşam döngüsüne dahil eden, alakalı uygulama ve hizmet önerilerini içeren, daha zengin cihaz deneyimi oluşturmaları sağlayan destekler sunmaktadır. Uygulama ekonomisinin temel bileşenlerine yönelik kapsamlı bir büyüme platformu sunan ironSource, harika uygulamalar ve kullanıcı deneyimleri sayesinde müşterilerinin en iyi yaptıkları şeye odaklanmalarına olanak sağlayıp uygulama ekonomisinin büyümesine destek olur. Daha fazla bilgi için lütfen www.is.com adresini ziyaret edin. (BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)

 

Kaynak:Haber Kaynağı

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.