Kalk Gidelim 22. Bölüm Fragmanı İzle

Kalk Gidelim 22. Bölüm Fragmanı yayınlandı, Kalk Gidelim 22. Bölümünü cumartesi akşam saat 20:00 de trt 1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kalk Gidelim dizisinin yeni bölümü olan 22. Bölümünü cumartesi akşamı TRT 1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Şakir gerçekten de Duru’yu kaçırmış mıdır? Muhtar, evdeki tabancasını arayıp bulamayınca Şakir’in bir delilik yapacağını düşünür. Gece vakti Mustafa Ali’yi arayıp kızına mukayyet ol yoksa bizim deli oğlan Duru’yu kaçırabilir diye herkesi ayaklandırır. Evde bir panik havası oluşur.

Nurcan, müştemilattaki odaya yerleştiği için Sevda oldukça keyiflidir. Seyfettin ise bu keyfi süremeyecek kadar streslidir. Babası, Meryem’in yoğurthanesinden gelen yoğurdun kendi sütlerinden olduğunu anlayınca Mustafa Ali’ye de bu durumu anlatmasını ister. Seyfettin ise Mustafa Ali kesin karısına bu durumu yetiştirir ordan da Meryem öğrenir, Sadıkla kurdukları plan bozulur diye kara kara ne yapacağını düşünmektedir. Bu sebeple gece uyuyamayıp dişlerini gıcırdatmaktadır. Sadık’ı Seyfettin’in süt çiftliğinden çıkarken görenler Meryem’e durumu sorar, Meryem işkillenip mevzunun aslını öğrenmeye çalışır.

Badegül, Canberk’in Şakir ve Dudu’ya isteme günü oyun yaptığını öğrenir eve sevenlerin duygularıyla oynadığı için Canberk’e karşı tavrını ortaya koyar. Üstüne üstlük Şakir de Canberk’in spor salonunda kızlarla çekilen fotoğraflarını görüp kızları köye davet eder. Şakir’in bu hamlesiyle Canberk için zor anlar başlamış olur. Seyfettin de Dudu’dan Veli Demir’in formasını alıp giyerek kahvaltıya iner. Amacı, babasının Veli Demir’i, Mustafa Ali’nin ve Duru’nun önceden beri tanıdığını ve bunu kendilerinden sakladığını ortaya çıkarmaktır. Tabi Hacı babasından hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşan Seyfettin şok olur.

VİDEOYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Benzer Videolar