Nizama Adanmış Ruhlar 104. Bölüm Fragmanı

Nizama Adanmış Ruhlar 104. Bölüm Fragmanı

Nizama Adanmış Ruhlar 104. Bölüm; Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Sakaryalı’nın hayati tehlikesi, doktorların bütün müdahalelerine rağmen devam eder ve tedaviden olumlu sonuç alınamaz.

Nizama Adanmış Ruhlar 104. Bölüm; Oynadığı oyunla Neşet’in öldüğünü zanneden Yılmaz, tehlikenin bittiğini düşünür. Ancak Ekip 1, gizli bilgiler içeren diskin imha olmasıyla ölmek üzere olan Neşet’i konuşturmaya çalışır. Neşet’in ölmediğini öğrenen Firuzan, Ekip 1’e saldırır ve büyük bir çatışma başlar. Ekip 1, her şeyi yoluna koymaya çalışırken bu sırada Akrep Rüstem ortaya çıkar. Hedefte ise kesin ölüm kararı verilen Reis vardır. 

Yedi kişilik özel harekat timinin maceralarını ekrana taşıyan “Ekip 1”, polislik mesleğinin görünmeyen yüzüne ayna tutuyor. Hayatlarını toplumun huzuruna ve asayişe adayanların aksiyon dolu hikayesi, “Ekip 1”, Samanyolu’nda!

Nizama Adanmış Ruhlar dizisinin yeni bölümü olan 104. Bölüm'ünde neler olacak? Hayatını görevi uğruna her türlü fedakarlığı yapmaya adamış bir timin hikayesini konu alan Nizama Adanmış Ruhlar – Ekip 1,  3. sezon bölümleriyle ekrana geliyor. 

Nizama Adanmış Ruhlar dizisinin yeni bölümü olan 104. Bölüm'ünde neler olacak? Hayatını görevi uğruna her türlü fedakarlığı yapmaya adamış bir timin hikayesini konu alan Nizama Adanmış Ruhlar – Ekip 1,  3. sezon bölümleriyle ekrana geliyor. Samanyolu TV ve Küre TV'de yayınlanan Nizama Adanmış Ruhlar dizisi 104. Bölüm yeni fragman izle.

Hayatını görevi uğruna her türlü fedakarlığı yapmaya adamış bir timin hikayesini konu alan Nizama Adanmış Ruhlar – Ekip 1,  3. sezon bölümleriyle ekrana geliyor. Aksiyon ve heyecanın bir an bile durmadığı Ekip 1’ in salı günkü 91. bölümünde; 

Nizama Adanmış Ruhlar 104. Bölüm; Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Sakaryalı’nın hayati tehlikesi, doktorların bütün müdahalelerine rağmen devam eder ve tedaviden olumlu sonuç alınamaz. Sakaryalı ölümün eşiğindeyken Ekip 1, Neşet’in üzerinde olan bombalı düzeneği imha etmek için Neşet’le pazarlık yapmaya çalışır. Kirli işlerinin ortaya çıkmasından endişelenen Yılmaz ise Neşet’in tüm bildiklerini söylemesine engel olmak için Firuzan’la beraber Ekip 1’e kumpas kurar. Bu kumpasla İlker, tuzağın ortasında kalırken Ekip 1, iki üyesini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalır.
 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.