Pandeminin Gölgesinde Sağlık Ve Eczacılık

Pandeminin Gölgesinde Sağlık Ve Eczacılık

Türk Eczacıları Birliği, “Pandeminin Gölgesinde Sağlık ve Eczacılık” konulu uluslararası bir e-kongre düzenliyor. Zoom ve YouTube üzerinden yayınlanacak olan e-kongre, 19-20-21 Şubat tarihlerinde saat 10:00’da gerçekleştirilecek....

Türk Eczacıları Birliği, “Pandeminin Gölgesinde Sağlık ve Eczacılık” konulu uluslararası bir e-kongre düzenliyor. Zoom ve YouTube üzerinden yayınlanacak olan e-kongre, 19-20-21 Şubat tarihlerinde saat 10:00’da gerçekleştirilecek. Kongreye katılak isteyenler ttp://link.eczaci.tv/kongre1 adresinden başvuru yapabilecek.

Kongre ile ilgili bilgi veren kongre başkanı Eczacı Erdoğan Çolak, “Türk Eczacıları Birliği olarak Covid-19 Pandemisi’nin farklı boyutlarını, sağlık sistemlerine, mesleğimize, meslektaşlarımıza ve sağlık çalışanlarına etkilerini; gelişim seyrini, yürütülen mücadeleyi ve mücadelede bugün gelinen aşamayı, gelecek öngörülerini, toplumsal yapılarda ve bireysel yaşantılarımızda yarattığı dönüşümleri masaya yatırmak istedik. “Pandeminin Gölgesinde Sağlık ve Eczacılık” ana teması ile gerçekleştireceğimiz Kongremizde 50’yi aşkın her biri birbirinden değerli akademisyen, araştırmacı ve uzman konuşmacı olacak. Bizlere yeni ufuklar kazandırıp zenginleştirecek, aramızdaki bağları güçlendirecek ve yeni bağlar kuracak bu bilimsel şölene hepinizi bekliyoruz” dedi. (BSHA-Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)

 

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.