The Umbrella Academy dizisi 2. Sezon ne zaman yayınlanacak? The Umbrella Academy konusu ve oyuncuları

Başrollerinde Ellen Page,Tom Hopper,David Castañeda The Umbrella Academy dizisinin 2. sezonu 31 Temmuz da Netflix' te yayınlanacak. Peki The Umbrella Academy konusu ve oyuncuları kimler?

The Umbrella Academy Konusu

Dizide, Umbrella Academy olarak bilinen süper kahramanların olduğu bir akademide bünyesinde yer alan, birbirleriyle pek anlaşamayan bir ailenin hikayesi anlatılıyor. Akademidekiler kendilerini büyüten babalarının gizemli ölümünü çözmek için bir araya geliyorlar. 

Babalarının ölümüyle yeniden bir araya gelen sıra dışı yeteneklere sahip kardeşler, şaşırtıcı aile sırlarını ve insanlığı bekleyen yakın bir tehdidi açığa çıkarır.

The Umbrella Academy Oyuncuları

Ellen Page,Tom Hopper,David Castañeda

The Umbrella Academy 1. Sezon Özeti

Suçla savaşan genç süper kahramanlar olarak ünlenmelerinden yıllar sonra, uzun zamandır görüşmeyen Hargreeves kardeşler babalarının ölümü nedeniyle bir araya gelir.

Beş, zaman yolculuğu hikâyesini Vanya'yla paylaştıktan sonra protez gözün sahibini arar. Ama iki gizemli suikastçı, onun peşindedir.

Annelerinin bir şeyler sakladığından endişe eden Luther ve Allison, aile toplantısı çağrısı yapar. Beş'i arayan Cha-Cha ve Hazel'ın eline büyük bir fırsat geçer.

Luther'ın değişiminin hikâyesi ortaya çıkar. Klaus, pansiyonda Hazel ve Cha-Cha'nın eğitimini teste tabi tutar. Allison, Leonard'dan şüphelenmeye başlar.

Beş, sırrını Luther'la paylaşır. Klaus zamanda yaptığı acı yolculuktan döner. Vanya ilaçları olmadan farklı hissetmeye başlar.

Vanya, kardeşlerinin onsuz aile toplantısı yaptığını görünce gerginlik çıkar. Beş, merkezdeki yeni işine başlar. Cha-Cha ikilemde kalır.

Aynı günü tekrar yaşayan kardeşler, gizemli "Harold Jenkins"i bulmak için el ele verir. Leonard, güçlerini test etmek için Vanya'yı ormana götürür.

Vanya yeni yeteneklerini kontrol etme alıştırmaları yaparken Allison restoranın önünde ne olduğunu öğrenmek için yerel bir polisin peşine takılır.

Rahatsız edici bir dizi keşifte bulunan Vanya, şok ve çaresizlik arasında gidip gelir. Tesadüfi bir gelişme, Beş'in başıboş kalmasına neden olur.

Bir ömür dolusu sır ve dargınlık Şemsiye Akademisi'ni yıkarken Hargreeves kardeşler en kötü olayların henüz yaşanmadığını anlar.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.