Brooklyn Nine-Nine 5.Sezon 7.Bölüm Fragmanı

Brooklyn Nine-Nine dizisinin yeni bölümü olan 5.Sezon 7.Bölümü salı günü HD ve Tek Part olarak FOX kanalından izleyebilirsiniz.

Brooklyn Nine-Nine dizisinin yeni bölümü olan 5.Sezon 7.Bölümünde neler olacak? Yeni sezonda dikkat çeken konusuyla ekrana gelen ve reytinglerde zirveye yerleşen Brooklyn Nine-Nine , yeni bölümleriyle salı günlerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Brooklyn Nine-Nine dizisi 5.Sezon 7.Bölüm yeni fragman izle…

Brooklyn Nine-Nine Konusu

Brooklyn Nine-Nine aksiyon komedi tarzında bir Amerikalı televizyon dizisidir. Birleşik devletler'de Fox tarafından yayınlanmaktadır. Dizi New York Polisi'nin Brooklyn'deki kurgusal 99. Bölge Karakolu'ndaki dedektiflerinin ve yeni atanan polis şefinin başından geçen olayları konu alır. Dizi ilk defa 17 Eylül 2013 tarihine yayınlandı. 2013 yılında iki tane Altın Küre kazandı: komedi-müzikal alanında en iyi dizi ve en iyi oyuncu dalında dedektif rolüyle Andy Samberg.

Brooklyn Nine-Nine Oyuncuları

Andy Samberg: Dedektif Jacob "Jake" Peralta yetenekli ama çocukça davran bir dedektiftir. Sürekli şakalar yapar ve diğer dedektiflerle dalga geçer. Özellikle dedektif Santiago ile çok uğraşır ancak bunun altında romantik duygular vardır. Dedektif Boyle ile dostluktan da öte bir ilişkisi vardır. Tavırları açısından kaptan Holt ile taban tabana zıt oldukları için anlaşmazlıklar yaşarlar. Tüm çocuksu tavırlarına rağmen ekibin en çok tutuklama yapan polisidir.

Stephanie Beatriz: Rosa Diaz zeki ve sert bir dedektifdir. Jake ile polis akademisinde tanıştılar. Dedektif Diyaz öfke kontrolü konusunda sıkıntılar çekmektedir. Gizemli kişiliği ve sert tavırları yüzünden diğer dedektifler kendisinden çekinir. İkinci sezonda uyuşturucuyla mücadeleyle görevli bir ekibin liderliğini başarıyla yürüttü. Bu görevdeki başarısı ona, Jake'e ve kaptan Holt'a takdir madalyası kazandırdı.

Terry Crews: Dedektif Teğmen Terence "Terry" Jeffords ekip lideridir. İri bir dedektif olan Terry ailesine çok bağlı bir babadır. İkiz kızlarına çok değer verir. Aynı zamanda spor ve body building yapmayı çok seven Terry yoğurda düşkündür. Öyle ki bilgisayarının şifresi bile yoğurttur.

Melissa Fumero: Dedektif Amy Santiago kurallara aşır bağlı örnek bir polistir. Kuba asıllı bu dedektif yedi erkek kardeşinden çok rekabetçidir. İleride polis şefi olmak istediği için kaptan Holt'a iyi geçinmeye çalışır ancak zaman zaman aşırı ilgisi kaptanı rahatsız eder. Jake ile sürekli rekabet halindedir.

Joe Lo Truglio: Dedektif Charles Boyle sakar, dürüst ve yemek yapmayı seven bir polistir. Jake'in yakın arkadaşıdır. İlk sezonda Rosa'yı korumak için bir merminin önüne atladı ve kalçasından vuruldu. Bu hareketi Cesaret Madalyası ile ödüllendirildi.

Chelsea Peretti: Regina "Gina" Linetti polis merkezinin sivil yöneticisi ve kaptan Holt'un yardımcısıdır. Genellikle ilgisiz biri olarak gözükse de zaman zaman yaptığı gözlemlerle göründüğünden daha zeki olduğunu düşündürür. Sinir bozucu ve narsistik tavırları vardır. Dans onun için bir tutkudur. Jake ile çocukluk arkadaşıdır.

Andre Braugher: Kaptan Raymond "Ray" Jacob Holt karakolun yeni şefidir. Katı bir polis olan Holt'un tavırları fazlasıyla soğuk ve robotiktir. Duygularını belli etmez, neredeyse hiç gülmez, yaptıkları konusunda verim ön plandadır. Örneğin bir yemeğin tadı onun için önemli değildir, besleyici olduğu sürece onun için yeterince iyidir. Ekibin verimini arttırmak için bölgeye atandı. Bu işe Jake'in tavırlarını düzeltmekle başlamaya karar veren kaptan Holt giderek yumuşar ve mesafesini koruyarak ekibe dahil olur. Uzun yıllardır polis olan kaptan Holt teşkilatın ilk açık eşcinsel siyahi polisidir. Çeşitli ön yargılar yüzünden hak ettiği rütbelere ulaşamamıştır. Bir zamanlar çalışma ortağı olan Madeline Wuntch artık ezeli düşmanıdır. Kaptan Holt'un aksine Madeline normal bir şekilde rütbe atlamış ve kaptanın üstü konumuna gelmiştir.

Dirk Blocker: Üçüncü Derece Dedektif Michael Hitchcock karakolun eski ve kıdemli dedektiflerindendir. Dedektif Scully'nin yakın arkadaşıdır. Genellikle masabaşı çalışır.

Joel McKinnon Miller: Dedektif Norman "Norm" Scully karakolun diğer eski dedektifidir. Aşırı kilolu ve tembel bu dedektif sadece masabaşı çalışır. Uygunsuz yerlerde ilginç rahatsızlıklarından bahseder. Opera söyleyebilir.

Patton Oswald: İtfaiye şefi Boone, polis teşkilatı rekabet içindedir. Özellikle Jake ile anlaşamaz.

Dean Winters: Dedektif Warren Pembroke Büyük Suçlar Birimi için çalışır. Çözülmeye yakın davaları üstlenir ve başarıyı diğer dedektiflerden çalar. Bu yüzden "Akbaba" diye anılır.

Marc Evan Jackson: Kevin Cozner kaptan Holt'un kocasıdır. Kolmbiya Üniversitesi'nin Klasikler Bölümü'nün başkanıdır. Polis gücünün kaptan Holt'a gösterdiği tepki yüzünden polislerden pek hoşlanmasa da Holt'un ekibini sever.

Kyra Sedgwick: Müdür Yardımcısı Madeline Wuntch kaptan Holt'un eski çalışma arkadaşı ve günümüzde ezeli düşmanıdır. Eskiden iyi anlaşsalar da bilinmeyen bir nedenden dolayı aralarında bir düşmanlık vardır.

Brooklyn Nine-Nine  dizisinin yeni bölümü olan, 5.Sezon 7.Bölümünü HD ve tek parça olarak FOX dan izleyebilirsiniz. Brooklyn Nine-Nine Son Bölüm Full HD Tek Part İzle. Brooklyn Nine-Nine dizisi yeni bölümleriyle salı Akşamı FOX da...

VİDEOYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.